Narośl i częste choroby po wycięciu migdałków

Witam, Mam pytanie.... 1,5 r temu mialam wycianane migdalki i niestety nadal bardzo czesto choruje (miesiac w miesiac) na dodatek pojawila sie jakas narosl ok 3mm( na gornej scianie gardla) i nadal rosnie.. Czy ma to moze jakis zwazek i co to jest? Z gory dziekuje

Szanowna Pani, z poziomu portalu nie jestem w stanie pomóc, proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu