Narośl kostna na łokciu
witam, mam narośl na wew str łokcia, niestety badanie USG nie określiło struktury guza, gdyż jest on naroślą kostną. Martwię się, ponieważ zmiany w łokciu zauważyłam w sierpniu, w ciągu tych kilku miesięcy guz zwiększył się dwukrotnie. Oczywiście na pewno panikuje, ale do tego dochodzi okropny promieniujący ból i drętwienie 2 ostatnich palców. Martwię się też, czy taka narośl kostna może być jakąś złośliwą zmianą? Skąd w ogóle coś takiego u młodej osoby, nie obciążonej genetycznie, aktywnej?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Proszę zgłosić się do ortopedy by wykonać dokładniejsze badanie obrazowe. Oczywiście można rozważyć zabieg operacyjny mający na celu usunięcie zmiany.