Narośl na palcu u 47-latka

Na kostce w miejscy zginania palca dłoni, pojawiło mi się zgrubienie, co może byc przyczyną pojawienia sie narośli?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mam możliwości oceny wizualnej przez co nie mogę postawić konkretnego rozpoznania, jednak zalecam konsultacje z dermatologiem. Być może jest to brodawka zwyczajna.