Narośl na pochwie po porodzie

Witam . Dziś wyszłam z dxidzią ze szpitala po trzech dobach.Synek ważył 4540 kg, to moje 3 dziecko.W domu miałam dopiero możliwość wziąść lusterko i zobaczyć na ranę, jestem wystraszona takiego czegoś jeszcze nie widziałam, normalnie coś mi tam wyrosło podłużne jakieś 5 cm długości, z tego co wiem zostałam roscieta dopiero jak wyszła główka , i też popekalam w środku. Rodziłam w niemczech , tu nawet nie kontrolują krocza na obchodzie więc tego nie widzieli.co to może być ?

Milena Lubowicz

Niestety po Pani opisie nie jestem w stanie rozpoznać co to może być. Proponuję żeby ranę obejrzał ginekolog lub położna.
Pozdrawiam