Narośl na przegrodzie nosowej

Jakiś czas temu na przegrodzie nosowej zauważyłam jakąś narośl, kolistą kształcie. Mały guzek. Nie jest bolesny przy dotyku, ale czasami czuć ostry ból, niczym niespowodowany. Byłam u laryngologa, powiedział on, że to prawdopodobnie zwykła modyfikacja przegrody. Mimo wszystko ciągle się niepokoję, szczególnie tym bólem... co to może być?

Nie wiem, nie widziałem. Ale jeżeli to zmiana rozwojowa chrząstki przegrody to nie męcz tego, nie zaglądaj, nie przyciskaj nie drap, to nie będzie Cię bolało.