Narośl na stopie w miejscu zgięcia stopy z łydką

Witam, na jednej stopie w miejscu zgiécia stopy z lydká u gory stopy na jej grzbiecie pojawila sie ok 1 cm narosl okragla jest sucha tak jakby skura za bardzo wyschla jest koloru rozowego. Na poczatku wygladalo jak ciemniejsze miejsce po opalaniu a teraz jest rozowe I wypukle. Nie boli nie swedzi nie ma rzednej wydzieliny. Wpierw myslalam ze to cholewa buta przetarla skure sucha I dlatego inny kolor ale teraz zaczynam sie martwic. Zauwazam ze na drugiej stopie tez jest taki inny odcien. Co to moze byc?

Szanowna Pani, bez badania nie jestem w stanie tego określić. Proszę udać się do lekarza rodzinnego

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.