Narośl na wardze u 5-latki

Moja 5-letnia córka ma taką małą narośl na górnej wardze od wewnątrz,taki pypeć( myślałem że uszkodziła sobię wargę, ale nie), ma okrągły kształt, kolor jaśniejszy niż usta, białawy, średnicę ok 2mm, mówi że nie boli, ale gdy lekko ścisnąłem to zabolało. Co to może być, do jakiego lekarza się udać?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się z dzieckiem do stomatologa.
Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Proszę udać się z dzieckiem do pediatry, który oceni jaki jest charakter opisanej zmiany.
Pozdrawiam