Naruszone szkliwo zęba a pasta odbudowująca

Jeżeli szkliwo zostało naruszone i odsłonięta zębina to pasta odboduwująca szkliwo da mi tylko osłonkę bo szkliwa nie da się odbudowac jesli go nie ma?

Pasty pro szkliwo łagodzą przede wszystkim dolegliwości bólowe.Posiadają formułę z fluorkiem, która aktywnie wzmacnia osłabione szkliwo. Pasta ProSzkliwo pomaga także zapobiec rozpuszczaniu pozostałych warstw szkliwa.Blokuje kanaliki i tworzy kwasoodporną, ochronną tarczę. Pomocniczo można stosować również płyny do płukania pro szkliwo.