Nasieniak jądra u 35-latka

.Prosze o pomoc.co robic dalej? -Nasieniak jadra,typ klasyczny. Nowotwor rozlegle nacieka miazsz jadra oraz plytko nacieka okolice sieci jadra. W obrebie nacieku widoczne sa ogniska martwicy. Naciek nowotworowy nie zajmuje najadrza,powrozka,ani nie przekracza oslonek jadra. W pozostalym miazszu widoczne zmiany o typie IGCN oraz pojedyncze zatory z komorek nowotworu w naczyniach. Granica odciecia w powrozku zawiera nasieniowod oraz peczek naczyniowy bez zmian. pT2,Nx

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
dalsze leczenie onkologiczne, proszę zgłosic się do poradni onkologicznej, skierowanie nie jest wymagane
pozrawiam

Witam, niezależnie od wyniku pooperacyjnego badania histopatologicznego obowiązuje w guzach jądra badanie onkologiczne dla ustalenia dalszego postępowania - czy jeszcze dalsze leczenie uzupełniające czy jedynie obserwacja. Proszę zgłosić się najbliższego do ośrodka onkologicznego. Pozdrawiam RH