Nasienie na pochwie w trzecim dniu po okresie

Witam Mam takie pytanie: w drugi i trzeci dzień po okresie dziewczyny spuściłem się troszkę w jej pochwie. Czym to skutkuje? Zależy mi na fachowej odpowiedzi na to pytanie. Pozdrawiam

Marta Mielniczuk

Istnieje ryzyko zajścia w ciążę również krótko po menstruacji, zwłaszcza jeśli u kobiety występują krótkie bądź nieregularne cykle. Najlepiej wykonać test ciążowy.