Nasienie na ręku i dotknięcie okolic intymnych a ryzyko ciąży

Witam, mam kilka pytań. 1. Chłopak dotknął mojego tyłka, obytu. 2. chłoak dotykał mnie przez ubranie a mial rece z nasienia, dotykał pochwy, pośladków, ud 3. Ręką z nasienia dotknięto mojego brzucha, potem sikałam "z lotu ptaka" i jak sikałam to tym brzuchem dotknęłam wzgórka bodajże. Jak duze ryzyko ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw o ciążę