Nasilające się bóle brzucha przy toczniu

Mama zdiagnozowanego tocznia. Od dwóch miesięcy biorę Arechin, Metypred 4, Polprazol 20 i Vigantoletten 500. Od dwóch tygodni mama bóle brzucha. Nasilają się a ja nie wiem co robić. Myślę,że to po lekach, ale odstawić przecież nie mogę. Lekarza mam dopiero pod koniec maja(120km.od miejsca zamieszkania).Co mam robić, bo chyba nie dam rady dotrwać?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest modyfikacja leczenia. Proponuje prywatną wizytę u specjalisty.