Nasilające się bóle głowy i sztywnienie karku
Witam. Mam 21lat. Ok 5m-c temu zaczelam zle się czuc.Bole glowy,mdlosci,ogolne osłabienie,uczucie"kluchy"w gardle".Mialam robiona gastroskopie i wykazalo,ze mam bakterie.Po antybiotykach na zwalczenie bakterii zrobiłam test z krwi i wynik był ujemny.Lecz bole glowy nie minely.Glowa boli codzienne czasem nawet budze się w nocy z silnym bolem glowy.Glowa boli najczęściej z tylu mam uczucie jakby była opuchnieta i nie była moja...czuje mrowki w glowie...mam sztywnienia karku.Czy zrobić tomografie?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Marta Mielniczuk
48 poziom zaufania
Witam, sugeruję wizytę u lekarza POZ, który zadecyduje w jakim kierunku prowadzić dalszą diagnostykę. Być może potrzebna będzie konsultacja ortopedyczna, jeśli przyczyną bólu jest kręgosłup, bądź neurologiczna. Pozdrawiam