Nasilające się bóle stawów, zmęczenie i kłucie pod żebrem

Witam. Chciałabym zasięgnąć rady fachowca,ponieważ od półtora miesiąca mam nasilające się bóle stawów ,ogólne zmęczenie do tego doszło kłucie z lewej strony brzucha , niekiedy pod żebrem od wczoraj mam zawroty głowy. . Miesiąc temu robiłam badanie krwi i wyniki były w normie. Czytałam że to może być białaczka jednak nie miałam rozmazu krwi. Mój lekarz nic z tego sobie nie robi i nie proponował tych badań, lecz czuję się coraz gorzej i martwię się. Proszę o odpowiedz z góry bardzo dziękuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety objawy jakie Pan zgłasza nie sugerują konkretnej jednostki chorobowej, tym bardziej białaczki. Oczywiście może Pan wykonać oznaczenie morfologii krwi z rozmazem ręcznym na własną rękę i potem skorzystać z naszej pomocy. Warto jednak zgłosić się do neurologa by określić przyczynę zawrotów głowy.