Nasilające się pukanie w uchu a zatrucie zęba

NASILA MI SIĘ Z KAŻDYM DNIEM PUKANIE W UCHU, DZIŚ MAM CIĄGŁE, NIEDAWNO TRUŁAM ZĘBA, NIE WIEM CZY MA TO ZWIĄZEK (prawe ucho, prawa górna 7) MAM TEŻ SIEDZĄCĄ PRACĘ. TO SIĘ STAJE UCIĄŻLIWE, PROSZĘ O POMOC...

Objawy uboczne po zatruciu zęba ograniczają się do bólu samoistnego lub bólu przy nagryzaniu. Zazwyczaj jakiekolwiek dolegliwości ucha kojarzone są ze schorzeniem zębów dolnych.Proponuję kontakt ze stomatologiem celem dalszego leczenia endo i ewentualnie z laryngologiem. Pozdrawiam