Nasilający się przy nachylaniu ból pleców

Mam 19 lat i jestem kobietą. Od ponad kilku miesięcy boli mnie pęcherz moczowy, na który biorę leki, a od niedawna bolą mnie plecy. Nie mogę czasem wstać z łóżka. myślę że to nerki. Jak się schylam po coś ból się nasila. Czasem płakać mi się chce z tego bólu. Pozdrawiam, Magdalena

Witam serdecznie.

Dolegliwości bólowe zgłaszane przez Panią wskazują raczej na patologię kręgosłupa- mogą być wynikiem jego przeciążenia, skrzywienie bądź zmian degeneracyjnych. Niestety nie podała Pani żadnych informacji na temat aktualnie leczonej choroby układu moczowego, dlatego nie mogę określić jej potencjalnego związku z obecnymi dolegliwościami. Najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu badania zdecyduje o konieczności dalszej diagnostyki (rtg kręgosłupa) lub konsultacji specjalistycznych.