Nasilenie depresji tydzień przed miesiączką

Witam mam od 7 lat depresje i nerwice ktora leczę . Moj problem to kiedy jestem tydzien przed miesiączka mam straszne nasilenie depresji dziwnych mysli ...... Czy jest to spowodowane stanem przed miesiączka hormonami ? Zazwyczaj mam tak na tydzien lub dwa przed . Czyli mniej wiecej co dwa tygodnie

Dzień dobry. Poziom hormonów związany z cyklem menstruacyjnym może mieć wpływ na Pani nastrój. proszę porozmawiać na ten temat z lekarzem psychiatrą. Być może potrzebna będzie korekta leczenia. Zachęcam również do rozważenia leczenia psychoterapią, która jest skuteczną metodą w postępowaniu z zaburzeniami depresyjnymi. 7 lat to bardzo długi okres.

Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza