Nasilenie natrętnych myśli po zwiększeniu dawki Asertinu

witam,chciałabym zapytac czy zwiekszenie dawki asertinu moze nasilic natretne mysli.lecze sie juz 5 lat i pomagala mi dawka 0,25 zaszłam w kolejna ciaze i w sierpniu urodzilam synka jednak byl juz martwy,na poczatku dawalam rade ale jakis m-c temu wszystko wybuchlo nie moglam spac leki mysli ze sie powiesze albo ze zrobie cos mojim najblizszym mnie napadaly...chociaz chce byc dobra mama i zona i wiem ze bardzo ich kocham i chce zyc normalnie.co moze byc powodem napadow zlych mysli i emocji?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wykluczone iż wspomniane działania są wynikiem stosowania leku. Sugerowałbym kontrolną wizytę u psychiatry gdyż możliwe iż zmiana preparatu pomoże uspokoić obecna sytuację.