Nasilony świąd skóry u 32-latki

Dzień dobry! Mam na imię Agnieszka i mam 32 lata. Od ok półtora miesiąca mam nasilony świąt skóry. Najpierw swędziła mnie lewa pacha i powstał mały pęcherz. Od prawie miesiąca drapię się po brzuchu , plecach i nogach. Nigdy przedtem nie miałam takich objawów. Alergii skórnej ani pokarmowej również. Bardzo proszę o radę, bo to bardzo denerwujące tak sie cały czas drapać.

Marta Mielniczuk

Jeśli uciążliwe objawy utrzymują się od miesiąca, powinna Pani wybrać się na wizytę do dermatologa, nie jest możliwe stwierdzenie przyczyny bez obejrzenia zmian na skórze.