Nastolatek chce mieć ładny brzuch

Witam, mam 14 lat, 163 cm wzrostu i ważę 52 kg. Jestem mężczyzną ,gram w piłkę nożną, nie mam wielkiego brzucha, ale wygląda bardzo źle, jak przyglam się na ciała znajomych. Chyba najlepszym rozwiązaniem jest odchudzanie się i mieć spokój na dłuższy czas, ponieważ dużo mi nie brakuje do posiadania wspaniałego brzucha. Aktualnie odchudzam się1 miesiąc; jem rano przed szkolą 2 kromki + jabłko. Objad jem jaki zostanie ugotowany przez moja matkę, a kolacji nie jem, dziennie mam dużo ruchu, np treningi, mecze, w-f, granie w piłkę na podwórku z kolegami. Chciałbym mieć brzuch,którego nie będę musiał się wstydzić. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nie wiem, co zrobić, aby mieć ładny brzuch.

Witam!

Polecam odwiedzenie serwisu: abccwiczenia.pl. Znajdziesz tam artykuły na temat ćwiczeń pomocnych przy kształtowaniu sylwetki oraz materiały video odnośnie prawidłowego ich wykonywania.

Pozdrawiam