Nastolatek chce mieć ładny brzuch

Witam, mam 14 lat, 163 cm wzrostu i ważę 52 kg. Jestem mężczyzną ,gram w piłkę nożną, nie mam wielkiego brzucha, ale wygląda bardzo źle, jak przyglam się na ciała znajomych. Chyba najlepszym rozwiązaniem jest odchudzanie się i mieć spokój na dłuższy czas, ponieważ dużo mi nie brakuje do posiadania wspaniałego brzucha. Aktualnie odchudzam się1 miesiąc; jem rano przed szkolą 2 kromki + jabłko. Objad jem jaki zostanie ugotowany przez moja matkę, a kolacji nie jem, dziennie mam dużo ruchu, np treningi, mecze, w-f, granie w piłkę na podwórku z kolegami. Chciałbym mieć brzuch,którego nie będę musiał się wstydzić. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nie wiem, co zrobić, aby mieć ładny brzuch.
MĘŻCZYZNA, 14 LAT ponad rok temu

Wpływ diety na wygląd skóry

Czy dieta ma istotny wpływ na wygląd naszej skóry? co nam pomaga, a co szkodzi? Dowiesz się tego z naszego filmiku. Zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Witam!

Polecam odwiedzenie serwisu: abccwiczenia.pl. Znajdziesz tam artykuły na temat ćwiczeń pomocnych przy kształtowaniu sylwetki oraz materiały video odnośnie prawidłowego ich wykonywania.

Pozdrawiam 

Dietetyk, autorka wielu tekstów dotyczących problematyki odchudzania i zdrowego żywienia.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty