Nasycony obraz w RTG a guz płuc

Czy ten nasycony obszar w RTG to guz płuca? Odebrałem wyniki - Dość dobrze wysycany obszar w rzucie podobojczykowym partii prawego płuca z przedniego odcinka II zebra. Wskazania – zdjęcie w projekcie ,,na szczyty, które zrobiłem i oczekuje na wynik do 7 stycznia. Na plecach po prawej stronie na granicy łopatki mam zdiagnozowaną torbiel, która w badaniu USG nie wykazała nic niepokojącego.Czy ta torbiel może być widoczna w badaniu RTG jako ,, dobrze wysycony obszar w płucu prawym"?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, jest taka możliwość. Zalecałbym jednak konsultacje z lekarzem zlecającym badanie oraz z radiologom, ktory opisywał badanie. Pozdrawiam