Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Natręctwa myślowe w dzieciństwie a zachowanie chłopaka w związku

Jestem z chlopakiem 4 lata. Jako dziecko miewal natrectwa myslowe, dotyczyly one glownie zagadnien naukowych. Po 2 latach zwiazku, zadzwonil do mnie w nocy z placzem, ze mnie zranil, bo przypomnial sobie ze kiedys pocalowal kolezanke w policzek. Uspokoilam go, ze to glupstwo. Jednak zaczal sobie "wkrecac" kolejne wydarzenia, uznawal je za absurd, a potem sam nie wiedzial, czy to prawda. Nienawi siebie ze mnie "ranil". Traci chec do wszystkiego. Co mu jest? Nerwica, a moze to urojenia depresyjne?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Depresja poporodowa

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży opowiada o depresji poporodowej.

Dzień dobry!

Nie jest możliwe postawienie żadnej diagnozy bez osobistego kontaktu z mężczyzną, dłuższej osobistej rozmowy, zebrania większej ilości informacji i przeprowadzenia badań diagnostycznych. Partner powinien skonsultować się się z psychologiem/ lekarzem psychiatrą np. w Poradni Zdrowia Psychicznego i rozważyć podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Dzień dobry, trudno postawić diagnozę w tym miejscu. Proszę zachęcić chłopaka do spotkania i konsultacji psychologicznej. Pozdrawiam.

Psycholog i psychoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Śląskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy