Natręctwa nie pozwalające na normalne życie

Mam od dzieciństwa powracający problem, którego nie da się rozwiązać. Byłam nieraz już u psychologów, lecz problem wciąż powraca, szczególnie w sytuacjach stresowych. Mam okrutne natręctwa myślowe nie dające mi żyć. Pomieszanie nekrofilii z wulgaryzmami, najbardziej ohydnymi scenami, życzeniem śmierci, scenami poniżania wobec osób, które są dla mnie najważniejsze na świecie, które kocham całym sercem i zrobiłabym dla nich wszystko. Jestem najgorszym człowiekiem na świecie!!! :(

Dzień dobry, pisze pani, że była nieraz już u psychologów, ale czy uczestniczyła pani w terapii - spotkania min. raz w tygodniu przez okres kilkunastu miesięcy do kilku lat? Z pani opisu wynika, że pomocna mogłaby się okazać długoterminowa psychoterapia w nurcie psychodynamicznym. Pozdrawiam.