Natręctwa zachowań i myśli samobójcze

Od dluzszego czasu borykam sie z dziwnymi natręctwami.Nie dają mi ''one' normalnie funkcjonować.Wstydzę się tego bardzo,nie umie nawet porozmawiac otym z rodzicami. natrectwa dotycza brudu,pozadku itp.Czasem wydaje mi sie ze gdy czegos dotkne to sie pobrudze,myje rece nawet po sniadaniu organizm zmusza mnie do rzeczy ktorych robic wcale nie chce ale mam potem wyzuty sumienia gdy czegos nie uczynie.czuje sie jak wariatka.czy to poczatek choroby psychicznej?mam tez mysli samobojcze mam tego dosyc

Dzień dobry, zachęcam panią do konsultacji psychologicznej. Podczas kilku spotkań ustali pani jakie mogą być przyczyny takiego stanu rzeczy. Pozdrawiam.

Współczuję problemu i gratuluję pomysłu, by szukać dla siebie pomocy, na początek tutaj. Im szybciej rozpocznie Pani leczenie u psychiatry i psychoterapeuty, tym łatwiej będzie Pani pozbyć się choroby. Warto do tego szukać dobrych stron z informacjami, np. http://nerwica-natrectw.pl/
Zobaczy Pani, że nie jest sama w podobnym położeniu.
Pozdrawiam serdecznie