Natręctwa związane z masturbacją

Nie wiem jak opisać moją dolegliwość. To chyba coś w rodzaju nerwicy natręctw czy innego zaburzenia psychicznego. Mam coś takiego przy masturbacji , że co drugi raz jak się masturbuje nic mi się nie przytrafi czy po prostu będzie wszystko dobrze. A jeśli będzie to kolejny raz jest coś wtedy źle, będę wtedy gorzej coś robić. Mam taką wyliczankę Dobrze Źle Dobrze Źle. Jak pozbyć się tych obaw, tych dziwnych urojeń?

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry na konsultację, który po 1) zdiagnozuje Pana dolegliwości, a po 2) zaproponuje stosowne leczenie (bądź skieruje do odpowiedniego specjalisty). Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie.