Natrętne farbowanie włosów

witam ciągle farbuje włosy,mam tak odkąd skończyłam 14 lat.Jednak od około 2lat problem się nasilił .Nie potrafię przestać,a moje włosy mają długość 1cm. Czy mam nerwicę natręctw?

Dzień dobry,

Diagnozowanie Pani trudności może mieć miejsce wyłącznie w kontakcie osobistym z lekarzem psychiatrą, który również wdroży stosowne leczenie (farmakoterapia i/lub psychoterapia). Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ) lub prywatnie.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza