Natrętne lęki i myśli o śmierci i zdradzie

Witam, mam 25 lat od 6 lat mam lęki na różne tematy, nieraz mirzechodzą, np o śmierć, zdrade, np cagle sie doszukuje ze chlopak cos zrobił nie tak, że mnie zdradził, ciągle sie go dopytuje czemu ktos cos powiedzial, jak uzyskam odowiedz to przechodzi, albo przypominaja mi sie sytuacje z przed kilku lat

Witam

Taki lęk utrudnia życie w związku i zabiera radość z codziennego życia. Dlatego zachęcam do podjęcia psychoterapii, która w podobnych przypadkach przynosi naprawdę dobre efekty.

Pozdrawiam
Katarzyna Binder

Natrętne myśli dezorganizują žycię oraz obniżają. Skutecznym rozwiązaniem okaże się z pewnością psychoterapia.