Natrętne myśli a hipochondryzm

Witam, mam natrętne myśli np kiedy piję z kogoś butelki zaraz myślę czy dostanę opryszczki, tak samo biorę tabletki antykoncepcyjne a ja się martwię że się nie wchłonęło tak samo podobnie z innymi rzeczami bardzo mi to utrudnia normalne myślenie, często się denerwuje z byle powodu wtedy tą złość wyładowuję na rzeczach wtedy bardzo płacze w ciągu dnia jestem smutna,zmęczona,i śpiąca

Dzień dobry, nie pisze pani od jakiego czasu pojawiają się tego typu problemy. Jeżeli trwają już dłuższy czas zachęcam do kontaktu z psychologiem w celu przeprowadzenia pełniejszej diagnozy. Zaleci on również dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.