Natrętne myśli o przemijaniu i śmierci

Witam. Nie wiem dlaczego ostatnio ciągle myślę o śmierci, przemijaniu, umieraniu...Nie ukrywam wpędza mnie to w depresję, gdy zaczynam myśleć, że będę musiała "przeżyć" własną śmierć...że to wszystko minie, a później nie będzie już mnie, ani moich bliskich...Mam 20 lat...więc chyba jeszcze długo tego nie doświadczę. 8 lat temu umarła moja mama na raka, i ja widziałam tą śmierć. Nie wiem dlaczego mam codziennie takie obawy, nie umiem się już cieszyć z życia...:(

To bardzo poruszające, o czym Pani pisze. Pani i wie i nie wie skąd są te lęki. Może potrzebuje Pani się uporać ze śmiercią bardzo ważnej dla Pani osoby -matki. Warto poszukać pomocy w psychoterapii. Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza