Natrętne myśli o seksie

Mam 21 lat i jestem dziewicą. W moim domu seks był zakazanym tematem. Mimo to od 10. roku życia niemal obsesyjnie o nim myślę, im więcej mam lat, tym częściej. Mam zafiksowanie na tym punkcie. Przyznaję, że jest to dosyć męczące. Jaka jest tego przyczyna, skoro nie mam żadnych doświadczeń, a w moim domu był to temat zakazany?

Dzień dobry.

Jak zauważyłem zadała Pani podobne pytanie już kilkakrotnie, otrzymując dość obszerne i, jak myślę, kompetentne odpowiedzi, które, jak rozumiem, nie do końca Panią satysfakcjonują bądź przekonują.
Z powyższego powodu sugerowałbym konsultację seksuologiczną podczas której mogłaby Pani szczegółowo opisać Pani problem i otrzymać odpowiedź - w tym również dotyczącą kompulsywnego zadawania tych samych pytań.

Pozdrawiam.