Natrętne myśli o treści seksualnej

Witam mam 18lat i dość nietypowy problem który utrudnia mi codzienne życie mam różne natrectwa a najbardziej męczą mnie myśli o treści seksualnej które utrzymuja się przez 2 tygodnie i następnie jest kilka dni spokoju i odnowa. Nie raz dostałem wytrysku od tych myśli po tym wszystkim cięzko mi jest sie skupić na nauce podobno te myśli są normalne w mojm wieku ale jestem szczesliwszy kiedy ich nie mam czy jest coś ze mna nie tak czy każdy w moim wieku tak ma?

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry, który WYŁĄCZNIE w kontakcie osobistym może ocenić Pana trudności i ewentualnie zaproponuje odpowiednie leczenie (farmakoterapię i/lub psychoterapię).