Natrętne myśli o zajściu w ciążę przy stosowaniu tabletek

Witam, chciałam zapytać o tabletki antykoncepcyjne, mam problem z zaufaniem im i cały czas myślę o niechcianej ciąży.. Biorę tabletki o równej godzinie, cały czas o nich pamiętam, ale nie mogę sobie poradzić z ciągłymi myślami o tym czy nie jestem w ciąży. Może uda się Państwu mnie uspokoić :)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tym przypadku, kiedy stosuje Pani antykoncepcję regularnie zachowana jest pełna ochrona przed ciążą ze wskazaniem Perla zbliżonym do 0,5.