Naturalne sposoby walki w chorobami nowotworowymi

Dobry wieczór, chciałabym się zapytać o naturalne sposoby walki z chorobami nowotworowymi, czemu się o nich nie mówi w mediach, w różnych gazetach, radiach? Ja o kilku słyszałam i o wynikach również. Są bardzo skuteczne i nieszkodliwe. Np. terapia dr Burzyńskiego czy dr Gersona, leczenie witaminą B17, która jest zawarta w pestkach moreli. Promowana jest tylko chemioterapia, radioterapia, które tak bardzo wyniszczają organizm. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Metody, o których Pani wspomina nie mają potwierdzenia medycznego. Stąd też nie mówi się o nich szeroko w mediach. Dodatkowo chemioterapia czy radioterapia nie jest metodą profilaktyczną w stosunku do nowotworu a raczej metodą ograniczenia jego rozmiarów. Niestety większość doniesień na temat super specyfików nie jest prawdą a tylko chęcią zyskania rozgłosu.

Witam , gdyby naturalne sposoby walki z nowotworami były skuteczne - zapewniam Pana(ią) , że wszystkie wielomiliardowe programy naukowe prowadzone przez cały Świat byłyby nieskuteczne i niepotrzebne !!! PROPONUJĘ ZAPROGRAMOWAĆ BADANIA , PRZEPROWADZIĆ WIELOLETNIE LECZENIE PROPONOWANYMI PRZEZ PANA (IĄ) METODAMI "NATURALNYMI" - PRZEDSTAWIĆ NA FORUM ŚWIATOWYM SWOJE WYNIKI I... odebrać nagrodę NOBLA !!! PÓKI CO ... - życzę zdrowia i... poczucia zdrowego rozumu... , pozdrawiam , zż