Naturalne usuwanie kamienia z zębów

Czy kapsułki PRODEN PLAQUE OFF które przyczyniają się do naturalnego usuwania kamienia z zębów można zastosować jeśli był profesjonalny zabieg usuwania kamienia u stomatologa ale przestrzenie miedzy zębami nie zostały usunięte z kamienia ponieważ są to miejsca trudno dostępne ale widoczne ? Czy istnieje profesjonalny zabieg który usunie kamień z przestrzeni między zębami albo skuteczny lek?

Gdyby te kapsułki były tak skuteczne,to nikt nie usuwałby kamienia w gabinecie ;-) Mogą pomóc jako suplement i środek wspomagający , ale jedyną możliwością usunięcia złogów i osadów jest skaling i piaskowanie.Dobrze wykonany zabieg zagwarantuje Pani zadawalający efekt, a prawidłowy instruktaż higieny długotrwałe efekty.Pozdrawiam

Do usuwania kamienia nazębnego z przestrzeni międzyzębowych służą m.in specjalne perforowane paseczki....jest to uzupełnienie skalingu wykonywane w gabinecie stomatologicznym. Nie ma "cudownych" tabletek, które sobie z tym poradzą.