Nawracające depresje i borderline

Mam nawracające depresje, borderline,od10.2014 do 06.2015 byłam w związku z chłopakiem mającym psychopatyczne predyspozycje. Był moim jedynym sensem życia, nie mogłam bez niego żyć. w czerwcu rzucił mnie, bo byliśmy wg niego zbyt podobni do siebie. W październiku wróciliśmy do siebie, ale nie czuję już takiego przywiązania, czasem jestem z nim szczęśliwa, czasem jest mi zupełnie obojętny,nie czuję,że jest dla mnie wszystkim, czy ten związek ma sens?Czy to,co było wcześniej,to chore uzależnienie?

Witam, to w jaki sposób Pani sie wiąże i przezywa zwiazek jest charakterystyczne dla osobowości borderline. Zachęcam Pania do podjęcia psychoterapii gdzie bedzie Pani miała możliwość poukładania wewnętrznego chaosu i przyjrzenia sie swoim mechanizmom postępowania, pomoże to w odzyskaniu stabilności i wewnętrznego spokoju, a także uchroni Pania przed toksycznymi relacjami. Pozdrawiam