Nawracające depresje i borderline

Mam nawracające depresje, borderline,od10.2014 do 06.2015 byłam w związku z chłopakiem mającym psychopatyczne predyspozycje. Był moim jedynym sensem życia, nie mogłam bez niego żyć. w czerwcu rzucił mnie, bo byliśmy wg niego zbyt podobni do siebie. W październiku wróciliśmy do siebie, ale nie czuję już takiego przywiązania, czasem jestem z nim szczęśliwa, czasem jest mi zupełnie obojętny,nie czuję,że jest dla mnie wszystkim, czy ten związek ma sens?Czy to,co było wcześniej,to chore uzależnienie?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Rozpoznanie choroby afektywnej dwubiegunowej

Witam, to w jaki sposób Pani sie wiąże i przezywa zwiazek jest charakterystyczne dla osobowości borderline. Zachęcam Pania do podjęcia psychoterapii gdzie bedzie Pani miała możliwość poukładania wewnętrznego chaosu i przyjrzenia sie swoim mechanizmom postępowania, pomoże to w odzyskaniu stabilności i wewnętrznego spokoju, a także uchroni Pania przed toksycznymi relacjami. Pozdrawiam

Psycholog i psychoterapeutka, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy