Nawracające infekcje dróg oddechowych u dziecka a odpowiednia terapia

JAK DOPROWADZIĆ WĘZEŁ POD ŻUCHWĄ KTÓRY MA 2,5CM ,TAKA WARTOŚC OBIERA OD 4MSC ,NA SZYJI 3WĘZŁY CZĘSO ODCZYNOWE "3W1"BLIZNIACZO OBOK U3,5LATKA IMA JE OD DWU LAT?! SYNEK BARDZO CZĘSTO CHORUJE NA GÓRNE DROGI ODDECHOWE,NAGMINNIE MA ANTYBIOTYK AUGMENTIN BO JUŻ CO 3TYG.MA 3TYG TEMU USUNIĘTE MIGDAŁY CZĘŚCIOWO,3CI ORAZ USZY ZOPEROWANE OD POGŁĘBIAJĄCEGO NIEDOSŁUCHU OD DWÓCH LAT.OBECNIE GESTY MA NA NOWO KATAR,MOKRY BRZYDKI KASZEL I LEKKA TEMP. U JAKIEGO SPECJALISTY SYNKA LECZYĆ?!NIE MA GLISTNICY!

Milena Lubowicz

Myślę, że skoro dziecko leczone jest u laryngologa i choruje cały czas, można jeszcze rozważyć wizytę u immunologa dziecięcego.
Pozdrawiam