Nawracające lęki i trudności w nawiązywaniu relacji u 32-latki

Witam, leczę się od 4 lat (wcześniej terapia grupowa i psychiatra, obecnie psycholog),żaden lekarz nie zdiagnozował mnie porządnie a tylko jako "zaburzenia mieszane" lub "epizod depresyjny łagodny" a ja jednak wciąż nie mogę normalnie funkcjonować. Mam powracające stany lękowe (społeczne), nie potrafię nawiązać relacji z mężczyzną, prawie nie mam przyjaciół. Tata zmarł jak miałam 4lata, wcześniej wyjechała mama, jej wychowanie ograniczało się do krzyków,krytyki i poniżania. Myślę o PTSD, pomocy

Dzień dobry,

Najlepiej jak porozmawia Pani o efektach leczenia/wątpliwościach z własnym psychologiem, który zna Pania osobiście i Pani historię leczenia.