Nawracające pobolewania podbrzusza po minilaparotomi

Jestem po minilaparotomi - wyłuszczanie mięśniaków, bez otwierania jamy macicy. 6 m-cy po operacji odczuwam nawracające pobolewania po jednej stronie podbrzusza. Kontrolne badania wykazały, że ginekologicznie jest wszystko w porządku. Co może być przyczyna bólu? Czy mogę planować ciążę?

Szanowna Pani, być może powstały zrosty. Na podstawie samego opisu nie jestem w stanie stwierdzić czy może Pani planować ciążę