Nawracające zaczerwienienie żołędzia u 27-latka

Co miesiąc przez około 1,5 tygodnia mam nawracające zaczerwienienie żołędzi i śmierdzącą wydzielinę, nie swędzi nie piecze ale sprawia dyskomfort bo jest ciepłe, byłem u lekarza akuratnie objawów nie było widać stwierdził że wszystko jest w porządku. Mam też problem ze ściąganiem napletka w zwodzie gdy jest suchy nie schodzi a gdy nawilżony to tak jak na zdjęciach, lekarz stwierdził że nie kwalifikuje się do zabiegu i przepisał maść diprolene którą mam stosować 2 razy dziennie przez 2 tygodnie. Czy przy dolegliwościach z zaczerwienionym żołędziem i tą wydzieliną mogę tą maść również stosować i nie będzie to miało skutków ubocznych? i czy w ogóle to się kwalifikuje do leczenia maścią czy do zabiegu zdjecia poniżej https://imgur.com/a/Yro4Ngs

Szanowny Panie, nie analizujemy zdjęć przez portal. Proszę zdjęcie pokazać lekarzowi prowadzącemu