Nawracające zapalenie korzonków i ostre bóle krzyża a wynik RTG kręgosłupa
Witam od dwóch lat mam nawracające zapalenie korzonków, a od października po ciężkiej pracy niemal codziennie mam ostre dolegliwości bólowe w okolicach krzyża . Dzisiaj odebrałam wynik RTG L-S kręgosłupa proszę o opinie co znaczy ten wynik . Wygładzenie fizjologicznej lordozy oraz skoliotyczne ustawienie osi długiej kręgosłupa. Zwężenie szpary międzykręgowej L5-S1 oraz Th12-L1 ze sklerotyzacją blaszek granicznych trzonów kręgów na tych poziomach oraz zaostrzeniami na ich krawędziach

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Opisano zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym.
Proszę pokazać wyniki badania lekarzowi ortopedzie.
Pozdrawiam