Nawracające zapalenie prostaty u 35-latka

W kwietniu 2012 miałem pierwsze zapalenie prostaty, w nasieniu była Ecoli wzrost obfity i fecalis skąpy. Potem 04.2013 Ecoli średni. Teraz mam 4 zapalenie, posiew nasienia czysty ale pieczenie w kroczu i ból w plecach. Urolog zapisał Xyvelam 500 na 14 dni, pomimo braku bakterii. Jest 14 dzień lek się kończy a dolegliwości nie ustały, czy przedłużyć terapię Xyvelam 500? Na jak długo? żeby się pozbyć tego zapalenia na zawsze o ile to możliwe? Czy może inny antybiotyk?

Lek. Artur Jeliński Urolog

Proponowalby sie do tego przyzwyczajic stsuje sie leki na prostate u mlodzych np prostamol uno i antybiotki nawt do kilku tygodni ale jest taki rodzxaj schorzenia ktor nawraca