Nawrót depresji i stosowanie Asertin

Witam!Pytanie dotyczy osoby,która ma depresję,a termin wizyty u lekarza dopiero za 2 tyg. Na początku nawrotu depresji czyli w lutym.zaczęła zażywać 1 tabletkę asertin 50. Ponieważ nie pomogło po 2 tyg.zwiększyła do 2 tabl.Teraz stan jest taki,że co kilka dni następuje jednodniowa poprawa,po czym znów stan się pogarsza.Pytania mam takie:co może wpływać na takie wahania,a drugie:czy teraz(po tygodniu)można zwiększyć dawkę do 3 lub może od razu do 4 tabletek (200mg)?Jak jeszcze można pomoć?

WItam,
Zachęcam do wizyty u lekarza psychiatry, który ustali odpowiednie leczenie. Lepiej nie eksperymentować samemu z lekami. Warto również rozważyć psychoterapię - najlepiej poznawczo-behawioralną. To skuteczna forma leczenia depresji, która w dodatku minimalizuje ryzyko nawrotów.
Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza