Nawrót łupieżu pstrego

Witam, miałem łupież pstry ok. 4 lata temu. Teraz pojawiły się u mnie dwie nowe zmiany i trzecia malutka, na karku, o takim samym charakterze jak wcześniejszy łupież pstry. Są one średnicy ok 1 cm, nie dają dolegliwości i swędzenia. Kupiłem zgodnie z wcześniejszym leczeniem szampon z ketokonazolem i maść clotrimazol. Czy muszę iść do lekarza po receptę czy takie leczenie wystarczy? Dziękuję za odpowiedź.

Małgorzata Panek

Polecam przeczytanie artykułu http://portal.abczdrowie.pl/lupiez-pstry
Może Pan zastosować przepisane Panu wcześniej środki.
W przypadku ich nieskuteczności bądź zmiany charakteru zmian skórnych proszę zgłosić się do dermatologa.
Pozdrawiam