Nawrót objawów kandydozy

Witam, zrobiłam badania i wyszło,ze mam kandydoze, dostałam leki,ale to świństwo ciągle wraca, sama zrobiłam sobie kuracje fluconazolem 150mg plus clotrimazolum przez 10 dni po jednej tabletce a potem profilaktycznie raz w tygodniu, przez pol roku było ok,teraz znowu wróciło,co mam robić, bo od załamywania rak bolą mnie palce

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto powtórzyć badanie i wykonać posiewy. Możliwe jest zastosowanie tzw celowanej terapia.