Nawyk bujania się na krześle i onanizowania u 6-letniej córki

witam, moja córka ma 6 lat i ma nawyk bujania się ( onanizowania na krześle) podczas lekcji w szkole, przez co jest nieskoncentrowana i nie nadąża za innymi dziećmi. Boję się że jak to zobaczą inne dzieci i ich rodzice zgotują jej piekło. chodziłam do psychologa klinicznego - doszliśmy do wniosku że tak to jest nawyk i jest problem, nie stać mnie na kolejne wizyty.. co robić? jak to zatrzymać ? jak jej wytłumaczyć że to nie jest odpowiednie miejsce.. ona nie slucha ;(

Czy dziecko przeżywa lub przeżyło w ostatnim czasie jakieś wyjątkowo trudne lub stresujące wydarzenia? Onanizm w tym wieku dziecięcym nie odbiega od normy, ale nadmierny może służyć jako rozładowywanie napięcia związanego ze stresem. Proszę spróbować porozmawiać z córką o tym, czy coś ją niepokoi, może czegoś się boi.