Nazwy leków poprawiające siłę i wydolność

Jakie są nazwy leków po których można dawać z siebie sto procent na siłowni,nie obniżają siły mięśniowej,pozwalają ćwiczyć jak zdrowemu.Mam chad/depresje biorę leki z grup:stab. nastroju,neuroleptyki,antydepresanty.Grałem wyczynowo w piłkę nożną,biegałem i chodziłem na siłownie chciałbym wrócić chodziaż do dwóch ostatnich bo w piłkę na lekach się nie da przez zaburzenia koordynacji,serce,skoki ciśnienia zawroty głowy...Rozmawiałem z lekarzem bo nasiliły się objawy i zamiast odstawić bd odwrotnie

Nie mogę sugerować żadnych leków nie znając osobiście pacjenta. Tym bardziej, że każdy reaguje inaczej na konkretny lek i to co pomaga jednej osobie może być źle tolerowane przez inną.

Witam. Proszę z tym pytanie udać się do prowadzącego Pana lekarza psychiatry. Oraz podjąć psychoterapię, która to jest właściwym leczeniem stanów depresyjnych. Tu potrzebna jest praca psychologiczna nad sobą, nad zrozumieniem, co takiego spowodowało stan depresyjny i świadomie konfrontując się z problemem rozwiązać go.

Czy to leki uniemożliwiają Panu kontynuowanie pasji, czy raczej stan psychiczny, w którym Pan jest? Może warto przyjrzeć się problemom w psychoterapii? Zachęcam do wniesienia tego tematu na sesję psychoterapii (jeśli Pan jest w terapii) lub rozpoczęcie psychoterapii. Pomoże to Panu uaktywnić się i poradzić siebie z objawami choroby.