Negatywne 4 testy ciążowe a ryzyko ciąży

Witam, 4.10 kochałam się z mężem. Doszło do przedwczesnego wytrysku na moje plecy. Czy mogło dojść do przeniesienia plemników do pochwy podczas ich zmywania ze mnie? Zrobiłam po tym 4 testy ciążowe, pierwszy 10 dni po stosunku, drugi 12, trzeci (juz po miesiączce, która przyszła po wypiciu 3 naparów z czarnej malwy) 20 dni, czwarty 24 dni po stosunku. Wszystkie cztery wyszły ujemnie. Cz to możliwe, że jestem w ciąży? Czy miesiączka nie była krwawieniem wywołanym przez czarną malwę? Dziękuję!

Milena Lubowicz

Test ciążowy jest wiarygodny około 14 dni po zapłodnieniu, także w tym przypadku można ciążę wykluczyć. Do tego cała sytuacja też daje niewielkie prawdopodobieństwo zapłodnienia.
Pozdrawiam