Negatywne nastawienie do świata i postawa ironiczna u 28-latki

Po tylu latach zaczynac wszystko od nowa tylko jak, jesli ja nie umie udawac byc kims innym niz jestem. Nie mam co wspominac dobrego, nie pamietam wielu rzeczy, odbieram swiat na swoj spoosb, tzn nie wiem czy wogole moj mozg funkcjonuje, chyba nie bo nie potrafie wykrzesac paru pozytywnych zdan, ciekawych rzeczy opowiedziec, bo czytajac nie zapamietuje, jestem strasznie negatywna I ironiczna, sprowadzam swoimi slowami nieszczescia, pretensjonalne zachowanie, Ja juz chyba nigdy nie wyjde .

Dzień dobry,

W Pani poście nie ma bezpośredniego pytania, więc trudno się do niego odnieść. Wiele w nim refleksji na temat jakości Pani życia, a raczej jego odbioru przez Panią. Pani opis oraz kilka innych postów będących niejako rozwinięciem Pani refleksji wskazuje na konieczność przynajmniej konsultacji psychologicznej.
Pozdrawiam.

Witam,
może potrzebuje pani rozmowy z kimś kto pani nie zna. Do tego celu najlepiej nadaje się psychoterapeuta. Może pani pomóc w zrozumieniu tego co się z panią dzieje. Zamykanie się w sobie to nie jest dobry pomysł. Proszę skorzystać z porady psychologa (psychoterapeuty).
Pozdrawiam