Negatywne skutki uboczne działania formaliny

Jestem studentką pielęgniarstwa i w ciągu roku mam 4x zajęcia w prosektorium. Za każdym razem zbiera mnie na omdlenia i muszę wychodzić, po ostatnim razie dostałam plamienia z dróg rodnych. Ciąży nie podejrzewam ponieważ stosuje antykoncepcyje doustna a stosunek był 6 tygodni temu. Chciałabym się zapytać co zrobić Aby nie mdlec i nie odnosić takich skutków ubocznych działania formaliny

Szanowna Pani, być może to nie wina formaliny a widoków, niektóre osoby nie są predysponowane do oglądania ludzkich zwłok