Negatywne testy 14 dni po miesiączce - jest szansa na ciążę?

Witam miesiaczke mialam dosta 14 dni temu. Staramy sie z mezem o dziecko miesiaczki brak a testy wychodza negatywnie czy moge miec nadzieje ze jestem w ciazy ? Nigdy wczesniej mi sie tak nie zdarzalo. . . . wizyta u lejarA dopiero za pare dni

Jeżeli wykonuje Pani test ciążowy 14 dni po rozpoczęciu miesiączki, to szansa na test pozytywny jest nikła, proponuję powtórzyć za kilka dni. Należy jednak pamiętać, że pozytywny test nie jest jeszcze wystarczający do stwierdzenia ciąży. Nie da się stwierdzić ani wykluczyć ciąży bez badania ginekologicznego. Proponuję poczekać na zaplanowaną wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.